GENEL BİLGİLER

ÖNEMLİ TARİHLER
Bildiri Özeti Gönderimi İçin Son Tarih: 17 Ekim 2021
İndirimli Kayıt/ Konaklama İçin Son Tarih: 30 Ağustos 2021

HİBRİT KONGRE

FİZİKİ KONGRE + ONLİNE KATILIM
Değişen Dünya’nın etkileri nedeniyle kongreye hem fiziksel hem de sanal ortamda katılmanız için gerekli alt yapı oluşturulmuştur. Katılımcıların bir kısmının gerçekten bir araya geldiği, diğer katılımcıların ise kongreye uzaktan katılım sağlayabileceği şekilde düzenlenen kongrelere Hibrit Kongre denir.

Hiç bir sanal Kongre, gerçek kongrenin yerini tutmayacaktır. Fakat Flap Tour olarak aradaki farkı minimuma indirmek için gereken özenle platform oluşturulmuştur.

Katılımcılar nerede olursa olsun, etkilşimleri kesintisiz devam edecektir. Anket, soru cevap, keypad oturumları gibi interaktif katılımlı salonlarda gerçek ve sanal katılımcıların bir arada olması sağlanacaktır.

SANAL İZLEYİCİLER İÇİN
Sistem tamamen Flap Tour’a aittir. Yayınlar en yüksek güvenlik seviyesindeki sunucularda gerçekleşecektir.

KONGRE DİLİ
Kongre resmi dili Türkçe’dir. Yabancı konuşmacıların sunumları ve bazı seçilmiş oturumlarda simultane çeviri yapılacaktır.

KONGRE E-POSTA
norokongre2021@flaptour.com.tr

KONGRE KATILIM VE KREDİLİ OTURUM SERTİFİKASI
Kongre katılım ve kredili oturum sertifikalarınızı 1 Aralık 2021 tarihinden itibaren kayıt deskimizden basılı olarak alabilir ya da online olarak web sitemizden indirebilirsiniz.

İZİN BELGELERİ
Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek Kongre davet yazıları, Kongre Düzenleme Kurulu aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir.

TTB-STE PUANI
Kongremiz Türk Tabipleri Birliği tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi(STE)” olarak kredilendirilmiştir. Kredilerinizi Türk Tabipleri Birliği web sayfasından kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapıp seçebilirsiniz.

STAND ALANI
Standlarımız 28 Kasım 2021 tarihinden itibaren Kongre merkezinde açılacaktır.